W sobotę odbyło się pierwsze spotkanie półfinałowe 1LK pomiędzy Politechnika Gdańską a SMS Łomianki. Mecz rozpoczął się dobrze dla naszego zespołu, ale już po 5 minutach utraciliśmy nasz styl gry, zaczęło się wkradać coraz więcej błędów zarówno w ataku jak i obronie. W każdej w trzech pierwszych kwart traciliśmy ponad 20 punktów, a my graliśmy bardzo chaotycznie i nieskutecznie w ataku. Nie potrafiliśmy zrealizować założeń przedmeczowych i traciliśmy łatwe punkty.
Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale przygotujemy się do kolejnych spotkań, zwycięzcą w play off zostaje się dopiero po dwóch wyganianych, więc wszystko w naszych rękach.
Politechnika Gdańska 70 : 51 SMS PZKosz Łomianki
Punkty: Szulc 11 (10 zbiórek), Klimek 10, Szydłowska 8, Niełacna 6, Kowalska 5, Banaszak 4, ( 9 zbiórek), Puter 3, Ustowska 3, Markowska 1, Bazan 0, Zieniewska 0, Grzenkowicz 0,