• personal3.jpg
  • personal4.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide-9.jpg
  • slide-10.jpg
  • slide-11.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_8.jpg
  • slide_b.jpg

Nabór do NLO Nr 71 SMS PZKosz

Dyrekcja NLO Nr 71 SMS PZKosz w Łomiankach ogłasza nabór uczennic do klasy I w roku szkolnym 2018/2019. Będzie to już 22 rok działalności naszej Szkoły na rzecz rozwoju koszykarskich talentów w naszym kraju. O przyjęciu do SMS PZKosz w Łomiankach będą decydowały następujące kryteria:

więcej o rekrutacji klikająt tutaj

Jubileusz 20-lecia NLO Nr 71 SMS PZKosz

W sobotę 14 października w sali widowiskowo-koncertowej ICDS-u w Łomiankach odbyła się długo wyczekiwana uroczystość ślubowania i otrzęsin klasy pierwszej. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. założyciel szkoły Pan Kajetan Hądzelek, Prezes PZKosz Pan Grzegorz Bachański, Sekretarz Generalny PZKosz Pani Olga Kijewska, Prezes WOZKosz Pan Michał Lesiński, Prezes Fundacji Koszykówka Polska Pani Elżbieta Dorożyńska, Starosta Powiatu Warszawskiego-Zachodniego Pan Jan Żychliński, Pana Tomasz Wiśniewski - Departament Sportu Wyczynowego MSiT, Radny Gminy Łomianki Pan Krzysztof Terczyński, nauczyciele, trenerzy oraz rodzice naszych uczennic.

Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na występy artystyczne. Z relacji video widzieliśmy jakim zadaniom musiały sprostać młodziaki podczas nocnych "tortur" starszych koleżanek. Nie było lekko, ale na szczęście mają już to za sobą. Musimy przyznać, że byliśmy pod wrażeniem ich talentów aktorskich. Zarówno pierwszaki jak i koleżanki z drugiej klasy, które przygotowały uroczystość,  spisały się na medal. Na sali nie brakowało śmiechu i miłej atmosfery, gdyż aranżacja występów miała charakter komediowy.Uroczystość rozpoczęła się filmem, który krótko przybliżył nam historię naszej szkoły. Kilku z zaproszonych gości zabrało głos, m.in składając najserdeczniejsze życzenia naszym dziewczętom i  ich rodzicom.Dziękujemy wszystkim gościom, którzy przeżywali ten dzień razem z nami, a naszym nowym uczennicom życzymy samych sukcesów i aby każdy dzień spędzony w szkole był dla was okazją do dalszego rozwoju zarówno w nauce jak i sporcie.

Więciej informacji o uroczystości w poniższych linkach:

https://www.youtube.com/watch?v=ZNhHiRdyDr4

https://www.youtube.com/watch?v=2VH5BbqwKOM

       

   


SMS Łomianki

logo ost1

PLAY-OFF SMS PZKosz Łomianki

SMS PZKOSZ ŁOMIANKI 
O 3 MIEJSCE
Termin  Gospodarze Goście  Godz.  Wynik
21.04.2018 SMS PZKosz Łomianki AZS Politechnika Kraków  16:00  61:57 
24.04.2018 AZS Politechnika Kraków  SMS PZKosz Łomianki
19:00  52:51 

Tabela - 1 Liga Kobiet

m
Grupa A pkt m
1 Politechnika Gdańska 38 20
2 Panattoni Europe Lider Pruszków 36 20
3 Mon-Pol Płock 33 20
4 AZS Uniwerytet Gdański 32 20
5 AZS Uniwersytet Warszawski 31 20
6  SMS PZKosz Łomianki
30 20
7 MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 30 20
8 VBW GTK II Gdynia 29 20
9 KKS Olsztyn 
27 20
10 SMS PZKosz II Łomianki 23 20
11 KWK Construction Basket 25 II Bydgoszcz 21 20

Kalendarz spotkań

Partnerzy i sponsorzy