• 3-kl-grup.jpg
 • grupowe-2018_2019-kadr.jpg
 • personal3.jpg
 • personal3a.jpg
 • slajd-6.jpg
 • slajd-7.jpg
 • slide-9.jpg
 • slide-10.jpg
 • slide-11.jpg
 • slide-arco.jpg
 • slide-lomianki.jpg
 • slide-powiat.jpg
 • slide-PZKosz.jpg
 • slide-wish.jpg
 • slide4.jpg
 • slide_b.jpg

Ś L U B O W A N I E 2 0 1 9

Wish Group partnerem SMS PZKosz

Zespół składający się z siedmiu obecnych uczennic oraz sześciu absolwentek naszej szkoły dnia 21 kwietnia wyleciał do Chin, aby wziąć udział w trzech turniejach. Do tej pory nasza drużyna zmierzyła się z przeciwniczkami z Korei Północnej, Chin i Węgier. Dwa z tych spotkań udało nam się wygrać. Mecz z Koreą zakończył się wynikiem 77:66. Drugim meczem był z mecz z reprezentacją Chin który po ciężkiej walce zakończył się na korzyść gospodyń wynikiem 67:54. Ostatnim meczem pierwszego turnieju był mecz z Węgrami, w którym pewnie utrzymywałyśmy prowadzenie, aż do ostatnich sekund spotkania co skutkuje wynikiem 69:34. Ostatecznie zajmujemy 2 miejsce, za co każda z zawodniczek otrzymała prześliczny bukiet kwiatów.

Pierwsze dni w Chinach pokazały nam z jak odmienną kulturą przyszło nam się spotkać. Chińczycy przywitali nas bardzo serdecznie, nie tylko w hotelu, obiektach sportowych, ale również na ulicach miasta.

W wolnym czasie staramy się zwiedzać jak najwięcej. Byliśmy w odwiedzinach w chińskiej szkole, podczas tej wizyty nasze zawodniczki miały przyjemność uczestniczyć w towarzyskich spotkaniach z lokalną młodzieżą. Na koniec otrzymaliśmy prezent w postaci tradycyjnych obrazów chińskich.

Udało nam się również odwiedzić miejscową  galerię sztuki, która wzbudziła w nas ogromne wrażenie.

Mamy nadzieję, że pozostałe dni bedą również pełne wrażeń i pozostawią w nas masę pozytywnych wspomnień. Teraz przenosimy się do Pengshui, Chongqing.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu do Chin - Turniej nr 1 w Qijiang, Chogqing.

 

NLO Nr 71 SMS

 logo ost1

T A B E L A - 1 L K

m
Grupa A pkt m
1 MKS Pruszków 4 2
2 Politechnika Gdańska II 4 2
3 SMS PZKosz Łomianki 3 2
4 AZS Uniwersytet Warszawski 3 2
5 SKK Polonia 3 2
6 Arka II Gdynia  2 1
7 KKS Olsztyn 2 2
8 SMS PZKosz II Łomianki 2 2
9 Mon-Pol Płock 1 1

K A L E N D A R Z

P Z K O S Z

S P O N S O R Z Y

 Powiat Warszawski Zachodni

P A R T N E R Z Y

Patronat Honorowy

Burmistrza Łomianek

 

* W S P A R C I E *