• 3-kl-grup.jpg
  • grupa_2019.jpg
  • nagłówek.jpg
  • personal3a.jpg
  • slajd-6.jpg
  • slajd-7.jpg
  • slide-9.jpg
  • slide-10.jpg
  • slide-11.jpg
  • slide-arco.jpg
  • slide-lomianki.jpg
  • slide-powiat.jpg
  • slide-PZKosz.jpg
  • slide-wish1.jpg
  • slide4.jpg
  • slide_b.jpg

Ś L U B O W A N I E 2 0 1 9 za nami...

Więcej informacji o uroczystości ślubowania - kliknij tutaj

Wish Group partnerem SMS PZKosz

W niedzielę 14.07.2019 w Sarajewie (Bośnia i Hercegowina) zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorek U18 Dywizji A, w których nasza reprezentacja zajęła ostatecznie 10 miejsce. Nasze kadrowiczki grały ze zmiennym szczęściem. Po porażkach w pierwszych dwóch spotkaniach (z Litwą 54:69 i z Łotwą 84:89) oraz zwycięstwie z Bośnią i Hercegowiną 87:86) nasz zespól zajął 4 miejsce w grupie D. O awans do ósemki najlepszych ekip biliśmy się z bardzo mocną ekipą Francji ulegając niestety wyraźnie 54:75. Następnie odnieśliśmy kolejno dwa zwycięstwa z Serbią 71:67 i z Belgią 82:73. Niestety w ostatnim meczu turnieju, którego stawką było 9 miejsce, przegrywamy z Białorusią 65:67.

 

W składzie reprezentacji było 7 naszych aktualnych uczennic: Julia BAZAN (pierwszy klub MLKS Rzeszów, pierwszy trener Bartosz Herbaciński), Kamila BORKOWSKA (KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec, Ewa Błachut), Emilia KOŚLA (UKS La Basket Warszawa, Mariusz Łukaszewicz, Marek Ruciński), Martyna KOWALSKA (MKS Tęcza Leszno, Kazimierz Machowiak), Natalia KURACH (MPKK OSiR Sokołów Podlaski, Rafał Haponik), Aleksandra PSZCZOLARSKA (UKS Piłsudczyk Brzeg, Małgorzata Kubiak), Aleksandra USTOWSKA (UKS Bat Kartuzy, Arkadiusz Blok), a funkcję trenera asystenta w sztabie szkoleniowym pełnił Michał SNOCHOWSKI.

 

Pierwszym trenerom i ich klubom gratulujemy wspaniałych wychowanek!

Wszyscy jesteśmy z nich dumni!!!

 

Dla trzech zawodniczek (Bazan, Pszczolarska i Ustowska) był to absolutny debiut w kadrze Polski na mistrzowskiej imprezie rangi europejskiej, co niniejszym chcielibyśmy podkreślić.

Gratulujemy ambitnej postawy wszystkim zawodniczkom naszej kadry!!!

Życzymy powodzenia w następnych imprezach mistrzowskich!

NLO Nr 71 SMS

 logo ost1

T A B E L A - 1 L K

m
Grupa A pkt m
1 Arka II Gdynia  12 6
2 MKS Pruszków
11 6
3 SMS PZKosz Łomianki 11 6
4 Mon-Pol Płock 10 6
5 SKK Polonia Warszawa 10 6
6 Politechnika Gdańska II 9 7
7 KKS Olsztyn 8 7
8 AZS Uniwersytet Warszawski 7 6
9 SMS PZKosz II Łomianki 6 6

K A L E N D A R Z

P Z K O S Z

S P O N S O R Z Y

 Powiat Warszawski Zachodni

P A R T N E R Z Y

Patronat Honorowy

Burmistrza Łomianek

 

* W S P A R C I E *