Rekrutacja 2024/2025

Dyrekcja Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 71 Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZKosz w Łomiankach ogłasza nabór uczennic do klasy I, a także nabór uzupełniający do klasy II liceum w roku szkolnym 2024/2025.

Więcej informacji kliknij tutaj

Terminarz rozgrywek sezon 2023/2024

Uprzejmie informujemy, że najbliższy mecz 1 LK fazy play-off odbędzie się:

29.03.2024 /piątek/   godz. 15:00     SMS PZKosz Łomianki - Mon-Pol Płock

Hala Sportowa ICDS Łomianki, ul. Staszica 2

Serdecznie zapraszamy na mecze oraz do kibicowania poprzez media społecznościowe. Szczegóły zostaną podane na naszym profilu Facebook.

Szczegółowy terminarz znajdziecie tuaj: 1LK i 2LK

Wczoraj nasz młodszy zespół pokonał ósmą drużynę 1 Ligi Kobiet Politechnikę Gdańską. Od pierwszych minut spotkania widać było w naszej grze duże zaangażowanie i skupienie na postawionych zadaniach. Nasze zawodniczki w pierwszej połowie zdominowały grę. W defensywie umiejętnie zagęściliśmy strefę podkoszową, natomiast w ataku cierpliwie i dokładnie konstruowaliśmy nasze akcje do perfekcji wykorzystując każdy błąd przeciwniczek. Do szatni schodziliśmy prowadząc 37:24. Jeszcze w 23 minucie powiększyliśmy przewagę do stanu 45:29 i kiedy wydawało się, że zawody są już wygrane

nastąpił bardzo zły okres gry w naszym wykonaniu. Nie potrafiliśmy poradzić sobie z presją przeciwniczek, a w obronie zaczęliśmy popełniać niezrozumiałe błędy. Bardziej doświadczone przeciwniczki w 32 minucie zminimalizowały swoje straty do 1 pkt. (49:48) a w 35 minucie doprowadziły do remisu (50:50). Końcówka na szczęście należał już do nas i po raz trzeci w tym sezonie nasz drugi zespół mógł się cieszyć z naprawdę bardzo dobrze wykonanej pracy.

SMS PZKosz II Łomianki – Politechnika Gdańska 64: 54 (20:16, 17:8, 12:20, 15:10)